Het pharma bedrijf Pfizer doet heel goede zaken. Ze verwachten voor meer dan 36 miljard dollar waarde aan covid vaccins uit te kunnen zetten.
Als ze de pandemie niet heeft helpen creëren, dan hebben ze er in ieder geval wel van kunnen profiteren!
Dat de waarschijnlijkheid van de Wuhan lab oorzaak heel groot is bewees Nederland deze week.
In Bilthoven werd het polio virus in het riool ontdekt. Het was de lab variant. In Bilthoven zitten vier bedrijven die met dat virus mogen werken. Het moet dus wel ontsnapt zijn uit één van die vier bedrijven. Als wij het al niet goed kunnen doen, waarom zouden we dat dan wel van China moeten verwachten?
Die labs zijn gewoon niet veilig genoeg. Onkunde slordigheid of crimineel gedrag, hoe dan ook, virussen komen naar buiten.
Pharma bedrijven zijn heel blij met uitbraken en waarom zou je af en toe de natuur niet eens helpen om een pandemie te ontketenen? Het is gewoon goed voor de omzet en winst en waar zijn bedrijven voor bedoeld?
Inderdaad omzet en winst.
Dus is het dan gek te veronderstellen dat ze soms… heel soms, dat voor laten gaan op veiligheid en degelijkheid?
Ze worden afgerekend op de winst. Niet op hun goede karakter.