188
- Vandaag ga ik in het lunchwebinar een uraniumaandeel bespreken. Een aandeel dat ik zelf ook bezit en hoewel speculatief, ben ik er toch enthousiast over en dicht ik het goede kansen toe. Klik hier om er om 12:30 uur bij te zijn.
- 7.700 spam accounts probeerden via Facebook en Instagram het sentiment in andere landen te beïnvloeden. Facebook heeft eindelijk een grote veroorzaker van sociale onrust van haar platform verwijderd. Het ging om een Chinese opzet om vooral in het westen sociale onrust te veroorzaken. Volgens Facebook is het haar grootste opruimactie ooit.
- Het gevaar van de te weinig geld voor het aflossen van de aflossingsvrije hypotheek is de laatste drie jaar flink afgenomen. Het aantal huishoudens met zo’n hypotheek nam ook aanzienlijk af. Nog slechts 200.000 huishoudens hebben zo’n hypotheek. De afname komt vooral omdat na verhuizing een dergelijke hypotheekvorm sterk afgeraden wordt, of zelfs gewoon niet meer toegestaan wordt.
- Het aandeel NVidia wist gisteren nog weer ruim 4% te stijgen. Ik zei al vaker, overgewaardeerde aandelen hebben de neiging lang overgewaardeerd te blijven. Dit is er zo één. De K/W is nu 117 en dat is belachelijk. De koers is gewoon te ver vooruit gelopen.
- XPeng heeft een deal ter waarde van 744 miljoen dollar gesloten met Didi. Didi is een soort Uber en gaat haar services met XPeng auto’s uitvoeren. Het is allemaal wat ingewikkelder dan dat, maar wil je meer weten, kijk dan hier. XPeng aandelen stegen overigens ruim 3% na het bericht.
- Amazon CEO Andy Jassy heeft thuiswerkers die weigeren terug naar kantoor te komen aangegeven dat dit besluit niet goed voor ze zal uitpakken. Hij liet min of meer doorschemeren dat ontslag voor hen dreigt. In september van 2022 zei dezelfde CEO dat er geen plannen waren om personeel te dwingen terug naar kantoor te komen.
- De koers van bitcoin liet een flinke stijging zien nadat in de VS de overheid een rechtszaak afzegde. Wil je iets rustigs in bitcoin doen, kijk dan hier.