Home Beleggers NieuwsLaatste NieuwsUw schuld, uw zwaard van Damocles

Uw schuld, uw zwaard van Damocles

by Tom Lassing

Ik denk dat Griekenland ook deze keer weer gered gaat worden. De Euro is nog te gewild, het vertrouwen er in bij politici nog te groot om nu al onderuit te gaan.
Echter, de euro en de dollar zijn op termijn onhoudbaar. De geldschepping EN de overheidstekorten lopen te veel op. Het vertrouwen in die munten gaat onder steeds bredere lagen van de bevolking verloren. Dit gaat door tot het moment dat zelfs in het bejaardentehuis angst ontstaat over de toekomst.
Zodra de euro ophoudt te bestaan, komen de banken bij u om de hypotheek en de schuld afgelost te krijgen. Als u niet kunt aflossen, dan bent u het onderpand kwijt. De nieuwe munt zal voor u zo ongunstig zijn, dat uw schuld enorm veel groter zal worden.
Ik weet, dat is wel heel vergaand en dat druist tegen alle huidige wetten in.

Wordt wakker!

Wanneer houdt de overheid zich in een crisis aan de wet? Wat deed Wouter Bos toen het allemaal zo erg leek te worden? Hij ontdeed zich van de wet. Wat deed de AFM toen bankenaandelen te hard daalden? Ze verboden simpelweg het verdienen aan dalende koersen.
Zodra de euro dreigt te vallen worden u uw rechten en uw bezittingen ontnomen. U gaat namelijk uw van banken geleende bezit inleveren om ‘het land en de banken’ te redden.
Landen kunnen niet failliet gaan heet het. Dat klopt, ze jatten wat ze te kort komen gewoon van de bevolking. Eerst door inflatie en als dat niet meer lukt, dan wordt uw bezit gewoon in beslag genomen. Leest u uw voorwaarden van de hypotheek maar eens na. U huurt in feite uw huis van de bank. Wilt u verbouwen? U moet toestemming vragen aan de eigenaar… de bank! Degenen met schulden zijn het eerste het haasje. De banken eisen in feite uw aan het verstrekte onderpand op. U mag er misschien wel in blijven wonen, maar wel tegen nieuwe voorwaarden. Die schuld aan de bank, ik vrees dat de meesten van ons er nooit meer vanaf zullen komen.

Realiseer u, u bent van de bank. U bent een slaaf van de bank geworden. U mag het anders noemen, maar ze bezitten u. Uw schuld wordt uw ondergang.

You may also like

Leave a Comment