Eén van de manieren om daar naar te kijken is het aantal en de hoeveelheid aan kleine dollar giften die hij binnen krijgt.
Het gaat om giften van 200 dollar of minder.
In 2019 was dat een bedrag van 72 miljoen dollar die vanuit die kleine dollar donaties binnen kwam. In totaal wist Trump toen 378 miljoen dollar aan donaties binnen te harken.
Op dit moment is, in vergelijking met dezelfde periode in 2019 de hoeveelheid binnengekomen dollars via deze kleine giften 62,5% lager.
Dan moet je weten dat HEEL VEEL Republikeinen automatisch lieten afschrijven en enorm klagen over het feit dat die automatische betalingen indertijd niet stopgezet worden.
De Republikeinse partij bleef dus schaamteloos geld afschrijven en ondanks die werkmethode is het totale bedrag 62,5% nu lager.
Eén Republikein klaagde dat er nu meer dan 14.000 dollar van zijn account is afgeschreven, zonder dat hij daar ooit toestemming voor heeft gegeven.
Zo maak je geen vrienden.
Het bedrijf dat de donaties voor de Republikeinen verwerkt, is nu zes keer aangeklaagd vanwege hun praktijken. De hoeveelheid gevraagde refunds liggen bij de Republikeinen vier keer hoger dan bij de Democraten. Dat wil dus wel wat zeggen.
Trump moest 10% terugstorten, terwijl Biden 2,5% moest terugstorten.
Biden krijgt momenteel ongeveer twee keer zo veel geld binnen als dat Trump doet via de kleine dollar giften. Toch ook een teken dat de populariteit van Trump heel anders ligt dan vier jaar geleden.
Ik blijf er bij dat Trump in november geen kans maakt om te winnen van Biden.