Home Beleggers NieuwsNEO Finance-leningen

NEO Finance-leningen

by Tom Lassing
Goede rendementen bij NEO Finance

Ik heb ondertussen drie accounts bij P2P platform NEO Finance lopen. Een groot privéaccount met daarop 130.000 euro aan leningen, een zakelijk account met enkele tienduizenden euro’s en een nieuw klein account met enkele duizenden euro’s. De twee kleine accounts kan ik zonder problemen het vrijkomende geld uit aflossingen en rente terug in nieuwe leningen zetten.

In mijn grote privéaccount lukt het niet. Daar hou ik iedere dag zo’n 100 euro over. Dat geld haal ik enkele keren per week van de rekening af en ik koop er goud of zilver voor bij Goud999, omdat ik bij Goud999 mijn privérekening heb lopen.

Bij Holland Gold loopt mijn zakelijke rekening voor goud en zilver. Het is toeval dat het zo gelopen is. Bij beide aanbieders kan je zowel zakelijk als privé een rekening openen.

Zodra er weer meer leningen beschikbaar komen in NEO Finance, gaat het geld weer terug. Ik heb immers ruim 14% rendement en dat houdt in: verdubbeling van het kapitaal in 5 jaar.

Ondertussen koop ik dus meerdere keren per week goud of zilver bij.

You may also like

Leave a Comment