117
- Het is geen verrassing, maar de zilver- en goudkoersen lopen weer op. Zilver stond gisteren in de ochtend 9,5% hoger. Goud stond toen 5,3% hoger. Vanochtend stond de goudkoers weer boven de 5.055 dollar per troy ounce.
- Het importtarieven beleid van Trump is een complete mislukking. Na zijn bekendmaking in april 2025 is de maakindustrie van de VS letterlijk iedere maand verder verslechterd. Iedere maand gingen er meer Amerikaanse banen verloren. Ondertussen is de bereidheid om in de Amerikaanse economie te investeren wereldwijd fors afgenomen. De wereld slecht behandelen heeft zo zijn gevolgen. Iedereen is dat duidelijk, behalve Trump.
- De shutdown van de Amerikaanse overheid is weer verleden tijd. Er is een akkoord gesloten tussen de Republikeinen en de Democraten. Er is afgesproken dat er vooralsnog geen extra geld naar ICE gaat.
- Er zijn nu meer dan 16.000 actieve investeerders actief op het platform van NEO Finance. De gemiddelde rente die ze bruto ontvangen is maar liefst 14,94%. Zelf zit ik nu netto op 14,35%. Het platform heeft al meer dan 50 miljoen aan rente uitgekeerd. Op dit moment staat er ter waarde van 264 miljoen aan leningen uit.
- In januari ontving ik 6.600 euro van NEO Finance. Dit betrof rente en aflossing op de uitstaande leningen in mijn account op het platform. Aan rente betrof het 1.400 euro.
- Josh D’Amaro wordt de nieuwe CEO van Disney. Hij was tot nu toe de chef van de Disney-parken.
- UBS deed het beter dan verwacht en wil ter waarde van drie miljard dollar eigen aandelen inkopen.
- AMD kwam met beter dan verwachte cijfers en verwachtingen, maar wist analisten toch niet te overtuigen. Het aandeel verloor tijdens en na beursuren maar liefst 8,5% aan waarde.
2 comments
Even terug te komen op Neo Finance.
Ik merk duidelijk dat er veel minder leningen beschikbaar zijn in de markt, vaak zelfs helemaal geen.
Ik kijk elke dag meerdere keren op het platform en zie ook dat er slechter afgelost word. Elke maand was mijn rente aflossing iets hoger, nu deze maand voor het eerst een stuk lager zelfs.
Ik houd mijn automatische leningen altijd bij en in de gaten, daarin word ik zelfs af en toe overgeslagen met invullen van de lening.
Ik denk dat het verschil met investeerders en leners nu heel groot is. Meer investeerders dan leners. Ik hoop dat dit zo spoedig mogelijk gaat veranderen. Fijn dat het in ieder geval zo goed gaat met jouw account.
Het kost mij nu ook wat meer moeite iedere maand 6000 euro te beleggen in leningen.