Beleggers Nieuws Laatste Nieuws

Marktbeeld 25 juli 2024

  • Elon Musk zou de Trump campagne 39 tot 47 miljoen dollar per maand gaan schenken… Dat was vorige week, toen hij dacht daarmee de nieuwe president van de VS te kunnen kopen. Nu kijkt Musk er anders tegen aan en de keutel is weer ingetrokken. Hij wil nu geen miljoenen meer in een zeer discutabel avontuur meer stoppen.
  • De eerste kwartaalwinst publicaties hebben gisteren voor een sell off in de tech aandelen gezorgd. De Nasdaq verloor daarom meer dan 3,6% aan waarde.
  • Tesla behaalde minder winst dan beleggers hadden verwacht. De aandelen verloren 12,3% aan waarde. Dat hakt er dus stevig in.
  • Nvidia zag haar aandeel gisteren ruim 6% in waarde dalen.
  • Grootste daler was gisteren in de VS het bedrijf Lamb Weston. De vraag naar bevroren aardappel producten is in de VS flink teruggevallen. Het aandeel verloor maar liefst 28% aan waarde. Er is een 6% shortpositie in de aandelen. Die shorters hadden dus een prima dag gisteren.
  • De armoede neemt ernstig toe in het VK. Dat is terug te zien aan het aantal winkeldiefstallen daar. Het is explosief gestegen.
  • De overname van Youfone heeft KPN zo’n 500.000 nieuwe klanten opgeleverd.
  • SK hynix, die chips aan Nvidia levert, maakte de hoogste kwartaalwinst van de laatste zes jaar bekend. Het aandeel verloor 8,63% aan waarde. SK Hynix is gevestigd in Zuid Korea.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichten velden zijn gemarkeerd met *