270
- Huizenprijzen in Nederland in een jaar tijd nog weer ruim 7% gestegen! (Bron: Kadaster)
- Er is een aangifte gedaan tegen de bewoner van het Witte Huis in Washington. Blijkbaar is er sloopwerk zonder vergunning verricht. Het gebouw is een monument… Heel de achterpui van de westwing is eruit gesloopt. Benieuwd hoe dat gaat aflopen.
- In de VS zie je nu dat defensiebedrijven zich ook richten op de rare earth-productielijnen. Hun productie komt in gevaar als die stromen door China verstoord kunnen worden.
- J. Graumans Bedankt voor de sponsoring! Het wordt zeer gewaardeerd en gaat naar mijn pensioenopbouw.
- Goud zag gisteren de grootste daling in een dag in meer dan tien jaar. Het hoort er allemaal bij. Het is als aan de boom schudden en kijken welke appels al rijp voor de pluk zijn. Die rijpe appels die nu vallen, zijn beleggers die nu snel hun winst nemen, of bang zijn de net behaalde winst weer te verliezen. Die beleggers gaan zeer wel mogelijk straks de volgende rit voor een flink deel missen.
- Poetin heeft de bespreking in Boedapest met Trump nu al afgezegd. Poetin weigert akkoord te gaan met een eventueel staakt-het-vuren op de huidige frontlijn. Trump heeft zich dus wederom helemaal voor l#l laten zetten door Poetin. Hoe vaak gaat Trump nog tot op het bot vernederd worden door Poetin?
- Ziggo verloor de laatste jaren heel veel klanten en dat kwam niet goed uit, want het bedrijf heeft ook nog een schuld van 12 miljard euro. Eindelijk zien ze nu in dat ze bestaande klanten voordelen moeten bieden en niet alleen nieuwe klanten moeten paaien met aanbiedingen.
- In Mali heeft de overheid een voor Barrick belangrijke mijn onder eigen beheer heropend. De vraag is nu wat dit gaat betekenen voor het eigendomsrecht van Barrick. Het aandeel verloor gisteren een kleine 10% aan waarde.