Home Beleggers NieuwsLaatste NieuwsTradersOnly zal haar tarieven verlagen

TradersOnly zal haar tarieven verlagen

by Tom Lassing

 

Ik kreeg gisteren bericht dat TradersOnly haar tarieven voor aandelen fors zal verlagen. Het minimum per transactie blijft echter 6 euro. Het kostenpercentage was 0,14% en wordt nu 0,09%
Dat houdt in dat u pas bij transacties boven ongeveer 6667 euro boven het minimum bedrag gaat uitkomen. Voor de meeste beleggers zal daarom de prijsdaling niet meer dan een interessant mededeling zijn. (vroeger kwam je al bij de 4286 euro over het minimum heen)
Toch is het een goede zaak dat de transactiekosten onder druk staan. Immers hoeveel kost het elektronisch doorgeven van een order nu eigenlijk? Staat dat in verhouding met de moeite dien een kweker moet doen om komkommers te kweken? Of de moeite die de boer moet doen om een paar liter melk te produceren?
Op de één of andere manier is het in het verleden de bancaire wereld toegestaan om belachelijke prijzen voor standaard handelingen te vragen. TradersOnly bewijst nu dat ze actief tegengas geeft. Ze zijn in Nederland één van de goedkoopste aanbieders.

You may also like

Leave a Comment