Beleggers Nieuws Laatste Nieuws

Investeren in Detroit

Ik ben in 2018 begonnen met het kopen van huizen in Detroit. Ik werd indertijd door behoorlijk wat mensen voor gek versleten. Waarom zou je beleggen in een ruïne van een stad als Detroit?
Ik had echter al gezien dat de autoriteiten enkele zaken goed aan het aanpakken waren. Er was in 2018 weer beleid EN het werd ook echt uitgevoerd. Ik was er indertijd vrijwel de enige koper van huizen, waardoor ik huizen kon kopen voor prijzen die gemiddeld onder de 35.000 dollar per stuk lagen.
Eén van die huizen heb ik net voor 132,500 dollar verkocht.
Ik ga nu langzaam de winst nemen op die huizen.
Is het dus al over?
Neen!
Het gaat nog veel verder, maar als eerste belegger wil je op een gegeven moment ook de winst gaan pakken en daarnaast ben ik er al zes jaar actief. Ik ben voorlopig nog niet weg, want ik heb nog 28 huizen en de helft van een appartementen complex.
Een collega investeerder in huizen in Detroit gaat er op 10 maart 2025 weer heen. Hij neemt geïnteresseerde potentiële investeerders graag mee op zijn studiereis. Heb je dus interesse om de kansen van Detroit met eigen ogen te zien, mail me dan even. (tom@lassing.nl) Ik geef je dan de gegevens van mijn collega door. Ik zit er verder niet tussen, dus verdere afspraken moet je dan met hem maken. Er kunnen maximaal 10 personen mee en er zijn al 4 aanmeldingen binnen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichten velden zijn gemarkeerd met *