Voor daytraders was het gisteren een fantastische dag. Waar een koers heen gaat is niet zo van belang, als er maar beweging is. De beweging was gisteren overduidelijk omlaag in de tech sector en daar kon je als daytrader de vruchten van plukken.
Soms kan beleggen bijna makkelijk zijn!
Zo is het niet iedere dag.
Een strategie kan dus ook zijn, om slechts af en toe daytrader te zijn. Alleen op dagen zoals gisteren, als je bijna niet kan verliezen. Het is slechts een idee.
Aanstaande vrijdag laat Aloys Mattijssen zien hoe hij de markt al tientallen jaren als daytrader bespeelt. Hij leeft er van en heeft zijn systeem zo opgezet dat de kans op verlies minimaal is.
Dus heel kleine verliezen en beperkte winsten. Waarom dat laatste?
Dat hoor je vrijdag van hem! Hij heeft daar in de praktijk ervaringen mee opgedaan en deelt die met de aanwezigen.
Kijk op www.beursopmaat.nl