Home Beleggers NieuwsBijverdienste is de standaard

Bijverdienste is de standaard

by Tom Lassing

In de VS al de gewoonste zaak van de wereld en ook wij zouden het als standaard moeten zien. Naast je vaste inkomen ook altijd gaan voor een tweede inkomen, een bijverdienste.
In de VS bestaat dat heel vaak uit een tweede baan. In mijn ogen niet zo verstandig, omdat je dan nog meer tijd inlevert. Daar wordt je niet vrolijk en vaak ook niet gelukkig van.
Veel beter is het om iedere maand iets te sparen en dat spaargeld dan voor je te laten werken.
Zoals u weet, doe ik dat sinds een jaar als klant/geldverstrekker bij Neo Finance. Ik heb daar nu ruim 17.500 euro in leningen ingezet. Die investering in consumentenleningen levert me nu grofweg 250 euro per maand aan rente op. Geld dat ik vervolgens ook weer inzet in nieuwe leningen.
Ik heb die 250 euro namelijk nog niet nodig.
Door het nu maand op maand te laten groeien, kan ik er naar streven dat het uiteindelijk een zo’n hoog inkomen wordt, dat het werken kan vervangen.
Ik heb berekend dat ik in dat geval grofweg 250.000 euro moet inzetten.
Ik lijk nu nog niet ver met 17.500 euro, maar een jaar geleden was het nog nul.
Zou ik dit tempo volhouden, dan is het over 9 jaar al 170.000 euro en dan is het nog maar een klein sprongetje.
Ik wil er naar streven om het nog iets te gaan versnellen, zodat het al over negen jaar echt 250.000 euro is. Er moet immers wel een uitdaging in zitten.
De enige zorg die ik heb, is dan nu of Neo Finance over negen jaar nog altijd deze prachtige opzet kent.
Dat heb ik niet in de hand. Het vermogen en het rendement echter, heb ik voor een flink deel nu wél in de hand. Dat maakt die aanbieding van Neo Finance zo mooi.
Juist nu we door Corona minder kunnen uitgeven zouden we dat wat we nu sparen kunnen inzetten om geld voor ons te gaan verdienen. Ik raad u dan ook aan om hier eens te gaan kijken.
Kijk ook hier eens. Het geeft u meerdere ideeën voor bijverdiensten en meerdere inkomstenstromen.

You may also like

Leave a Comment