Heel wat beleggers in aandelen en zelfs crypto zouden achteraf heel veel beter af zijn geweest als ze dat links hadden laten liggen en zich alleen hadden beziggehouden met crowdlending.
Gewoon omdat de meeste actieve beleggers er niet zo veel van bakken. Dat komt door het ongrijpbare beurssentiment dat keer op keer roet in het eten gooit.
Net als je denkt dat je de aandelenmarkt doorhebt, komt beurssentiment het feestje verstoren, met enorme verliezen tot gevolg.
In het webinar ga ik je samen met Mark Leenards voorstellen aan een platform waar ze aan crowdlending doen. Ze gaan zelf vanuit het platform uit van een haalbaar netto rendement van 10 tot 12% en dat is netjes van ze. Ik haal ondertussen al meer dan 14% en zelfs het account van mijn kleindochter (ze is 10 maanden) komt rond dat niveau uit!
Dat is een prachtig rendement waarmee het vermogen iedere 5 jaar zal verdubbelen.
Rente op rente is daar verantwoordelijk voor.
Kortom, kom gewoon eens gratis op dat webinar kijken. Het is op 29 oktober 2025 om 19:30 uur.
De oprichter en huidige bestuursvoorzitter van het beursgenoteerde platform zal beschikbaar zijn om enkele vragen te beantwoorden.
Geef je hier op