Beleggers Nieuws Beurs Aandelen Analyses Laatste Nieuws

Wat me gisteren opviel

Twee sprekers hadden het gisteren over daytrading en twee sprekers over het wat rustiger beleggen in aandelen.
Hoe dan ook, beide zaken zijn eigenlijk geen spel, want het gaat om echt geld.
De realiteit is echter dat de meeste beleggers en speculanten geld verliezen omdat ze het niet serieus genoeg nemen.
Ik heb daarom zelf in mijn (verkorte) speech de nadruk gelegd op zekerheden zoeken en liever stabiliteit dan risico.
Dat is saaier, maar zekerder.
Wil je beleggen als inkomen, dan is dat de betere optie.
Ben je aan het beleggen voor de hobby, dan helemaal niet erg, maar weet dat een hobby geld kost.
Aloys Mattijssen had een mooie uitspraak. Hij zei, iedere dag komt de beurs langs met een enorme zak geld. Soms mag je er wat uithalen en soms moet je er wat instoppen.
Mijn insteek is dat ik er liefst iedere dag een klein beetje uithaal en dat heel lang blijf doen. Moet je eens kijken hoe dat op kan lopen!
Dus saai beleggen in degelijke aandelen en iedere maand de kleine optiepremies op veilige geschreven opties pakken. Niets om trots op een verjaardagspartijtje over op te scheppen, maar het werkt wel.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichten velden zijn gemarkeerd met *