Home Beleggers NieuwsVuurwerk in Iran

Vuurwerk in Iran

by Tom Lassing

Toen het bericht over de helikopter crash in Iran bekend werd, was er in Iran al her en der vreugde vuurwerk te zien. De bevolking van Iran is niet meer massaal op de hand van het huidige regime.
De omgekomen president was ook geen lieverdje.
Hij heeft de dood van heel veel mensen op zijn geweten. Hij was er al vroeg in zijn loopbaan bij en heeft zijn presidentschap verkregen via het vergieten van veel bloed.
Maar dan nu. Hij is weg, wat gaat er nu gebeuren?
De greep van het regime op Iran is nog altijd stevig. Mogelijk dat er wel wat meer protest gaat komen, maar de Iraanse staat is machtig. Geen gebrek aan meedogenloze mannen in Iran.
Hoe de relatie met Rusland zich gaat ontwikkelen, is wel de vraag. Het was de persoonlijke band tussen twee op macht beluste mannen die ze bijeen bracht. Verder hadden ze weinig met elkaar gemeen.
Hoeveel kunnen de landen elkaar bieden?
Iran wil middelen om een kernwapen te maken. Rusland wil wapens en munitie. Dat zijn de punten waar ze elkaar zeker kunnen vinden.

You may also like

Leave a Comment