Dat politici en bankiers volkomen verliefd zijn op de Euro is geen verrassing.
Als ik u de kans zou geven om vrijwel onbeperkt geld bij te kunnen drukken, zou u dan ook niet vreselijk verliefd op die opzet worden?
Alles wat u maar wilt, kunt u krijgen dankzij het vermogen het uit lucht te creëren.
Tegelijkertijd moet de rest van de wereld keihard werken voor een heel klein beetje van datzelfde geld dat u uit het niets en zonder inspanning ervoor te leveren laat ontstaan.
Het is toch ongehoord dat we hier als volk nog altijd mee akkoord zijn?
Iedere keer als ik me hierover buig realiseer ik me hoezeer mensen nog kuddedieren zijn en rustig achter de rest van de kudde aanhobbelen.
Politici en bankiers hebben hun redenen om verliefd op de Euro te zijn, maar dat hoeft toch niet te betekenen dat ik er verliefd op ben.
Ik heb serieus een enorme hekel aan geld.
Ik hoef dat geld van die bankiers en politici niet meer!
Als inwoner van Nederland word ik gedwongen hun bedrogmunt te gebruiken, maar ik wil er zo min mogelijk van hebben, want het is allemaal bedrog en ooit komt het moment dat de rest van de kudde gaat inzien dat het allemaal bedrog is.
Degenene die dan veel van die rommel bezitten gaan hun vingers fors branden. Ik wil zo min mogelijk van die rommel in bezit hebben, zodat mijn schade beperkt zal zijn als eenmaal uitkomt dat het allemaal bedrog was.
Hoe voorkom ik dat ik vreselijk arm ga worden als ik de bedrogmunt Euro niet meer wil hebben?
– Simpel, zodra ik meer Euro’s heb dan ik voor de maandelijkse lasten nodig heb, zet ik ze om in andere waarden. Daar andere munten op de wereld ook allemaal fiat geld zijn, kies ik onder andere voor zilver en goud. Verder ga ik, ik schreef daar al over, investeren in eigen energie opwekking. Ook hypotheken worden verder afgelost. Uiteindelijke doel is om over een paar jaar hypotheek vrij te zijn op alle panden.
Verliefd op de Euro
70
previous post