Een paar jaar geleden ben ik heel naïef in het maken van video’s gestapt. Ik kon nog niets maar in mijn ogen was het belangrijk gewoon te beginnen.
Daar had ik gelijk in. Toen ik het leuk bleek te vinden ben ik gaan investeren. Een betere camera, een betere microfoon, daarna nog weer een (veel) betere camera en ik heb zelfs een hele studio ingericht in één van de kamers in mijn kantoorpand.
Iedere dag maak ik minstens één video.
Ondertussen heb ik al 13.750+ abonnees en mijn beste video is van twee maanden geleden. Die werd tot nu toe 98.000+ keer bekeken.
Vorige week heb ik voor het eerste keer een sponsor op mijn video’s verkregen. Een ondernemer geeft me een bedrag per video om zijn product aan te prijzen en we hebben tien video’s afgesproken.
De eerste video werd al binnen 24 uur door meer dan 25.000 personen bekeken. Wat dat betreft heeft de sponsor een gouden deal.
Voor mij is het ook fantastisch, want dankzij die sponsoring zal ik voor het eerst een echt maandloon verdienen met alleen mijn video’s. Iets dat als een testje begon en alleen maar tijd en geld kostte, is daarmee in vier jaar tijd een serieus verdienmodel geworden.
In mijn E-boek “Maak jezelf vrij” heb ik het over meerdere verdienmodellen voor jezelf opbouwen. Het is me óók met video nu gelukt een verdienmodel op te zetten. Ik heb het mezelf nog moeilijk gemaakt. Ik maak immers serieuze video’s. Als je kattenvideo’s kopieert en opnieuw plaatst kan je veel sneller veel meer omzet maken. Totaal geen meerwaarde voor Internet, maar de meeste mensen zien de video’s als ontspanning en speeltje. Daar gaat dus hun aandacht naar uit.
Wil je dus snel rijk worden met video’s, dan moet je vooral veel gaan kopiëren. Dan kan het serieus hard gaan.
Ik hou het bij serieuze video’s. Dat ligt me beter.
Mijn video kanaal
157
previous post