LADEN

Typ om te zoeken

Mijn gezonde verstand advies

Beleggers Nieuws Besparen Goud Laatste Nieuws

Mijn gezonde verstand advies

Ik mag geen individuele financiële adviezen geven en iedereen die me kent, weet dat ik dat ook heel actief niet doe. Je kan me een vraag stellen, maar ik zal altijd via de site en nieuwsbrief antwoorden.
Deze week hoorde ik van iemand dat deze persoon fysiek goud bezat voor de door hem verwachte stijging…
Ik vind dat zelf geen goede reden om fysiek goud te bezitten.
In mijn ogen is fysiek goud het betere alternatief voor spaargeld. Het is in mijn ogen GEEN plek voor speculatie geld.
Maar wat dan wel te doen?
Ik ben van mening dat je je spaargeld dus in goud moet houden en niet op een spaarrekening. Ik ben ook van mening dat je speculatie geld best in degelijke beleggingen kan stoppen.
Degelijke aandelen, NEO Finance, vastgoed leningen. Dat soort zaken.
Is dat opmerkelijk dat ik dat stel?
Neen! Immers, ik doe dat zelf ook. Weliswaar beleg ik dan zelf actief in vastgoed, maar dat is omdat ik dat met enkele miljoenen kan doen. Als je die mogelijkheid niet hebt, dan is beleggen in leningen met onderliggend vastgoed een heel goed alternatief.
De persoon in kwestie vroeg me niet actief om mijn mening over zijn goud. Ik hoop nu maar dat hij dit artikel leest en daaruit destilleert dat het in mijn ogen anders kan (en moet).

Tags

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichten velden zijn gemarkeerd met *