193
- De hoeveelheid aan spam en frauduleuze mailtjes neemt hand over hand toe en dat is mede omdat de oplichters AI inzetten om hun ‘aanbieding’ te verbeteren. Hou daar rekening mee. Je wint van alles, maar ook populaire (dure) producten kan je ineens met grote kortingen krijgen, als je maar op een link klikt… Doe het niet!
- De Nederlandse Eerste Kamer is NIET akkoord met de asielnoodwet en noemt deze zelfs onmenselijk. Dat geeft toch wel aan hoe het Kabinet in de materie staat!
- De Nederlandse universiteiten vallen ver terug en zijn niet meer in de top 50 van de wereld te vinden. Dat is voor een economie als de onze, die we kenniseconomie noemen, geen goede zaak! We hebben overigens wel meer dan 40.000 buitenlandse studenten in Nederland. In die zin zijn ze nog wel populair.
- De Donut en koffiewinkels van Dunkin’ in Nederland zijn failliet. De winkels blijven nog wel open, in de hoop op een doorstart. De keten is in handen van het Van der Valk horeca concern.
- Vrijheid om te protesteren… Het is actueel in Nederland nu juist op de verjaardag van de aanslag van Hamas een aantal pro Palestijnse organisaties gingen protesteren. Dat recht hebben ze. Het is in mijn ogen niet slim van ze, want het stoot heel veel mensen af als je dat dan juist doet op zo’n moment, maar het recht hebben ze. Wilders denkt daar anders over. Die is voor vrijheid van protest, maar alleen als je het met zijn denkbeelden eens bent. Zo werkt dat dus niet.
- China gaat een heffing op Cognac toepassen in reactie op de importheffing op EV’s uit China. De EC gaat een protest indienen bij de WTO. In hun ogen is er geen wettelijke basis voor de importheffing.