Beleggers Nieuws Laatste Nieuws

Marktbeeld 9 dec 2024

  • Afgelopen zaterdag heb ik een mobiele studio opgezet in een buurthuis alwaar we op de Dag van de Vrijwilliger enkele vrijwilligers geïnterviewd hebben. Heel leuk, maar wat een werk om mijn studio af en weer op te bouwen…
  • Dit weekend is het regime van Assad gevallen. Een ruime week na het begin van de aanval door de rebellen. Het momentum was zo groot dat het leger van Assad gen tijd had zich te herorganiseren. Voor Putin niet alleen gezichtsverlies, maar de Russen verliezen nu ook hun enige marinehaven in de Middellandse Zee en hun enige militaire basis in het Midden Oosten. Kijk hier mijn video
  • Vier Zuid-Amerikaanse landen hebben met de EU een handelsovereenkomst gesloten. Vooral Nederland en Frankrijk waren er op tegen. Hier zijn ze bang voor concurrentie van de landbouw sector vanuit Zuid-Amerika.
  • In China is de inflatie slechts 0,2%. Nu zijn ze extra bang aan het worden dat de economie gaat krimpen. De politieke top komt nu eind deze week bijeen om te bezien hoe via stimulatie en geldcreatie de economie gesteund kan worden.
  • De politieke onrust in Zuid Korea is nog niet voorbij. Door niet op te komen dagen hebben de parlementsleden van de regeringspartij voorkomen dat de president afgezet werd. Dat feit woekert nu als een kanker door de Zuid Koreaanse politiek.
  • Het beoogde kabinet van Trump is het rijkste kabinet ooit, want de meeste leden zijn ultra rijk.
  • Roaring Kitty heeft weer van zich laten horen en het aandeel GameStop steeg daarop afgelopen donderdag weer flink. Vrijdag was er geen vervolg op de stijging. Losse flodder?
  • Moet je een groot bedrag (>100.000) omwisselen, dan is de reguliere bank de duurste oplossing. Mail in het Engels naar Andrew.comyn@monexeurope.com en vraag Andrew wat hij eventueel voor je kan betekenen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichten velden zijn gemarkeerd met *