313
- Philips verwacht dat het handelsakkoord met de VS rust gaat geven en de winstgevendheid ten goede zal komen.
- De winst van Audi is in een half jaar met een derde gedaald. De importtarieven en de transitie naar elektrisch rijden doen het concern geen goed.
- India maakt nu meer smartphones voor de VS dan dat China doet. Nog weer een teken aan de wand voor China. India is het land van de toekomst. Het heeft er de (jonge) bevolking voor.
- Singapore Airlines heeft een slecht eerste kwartaal gedraaid. Het aandeel ging daarop 8% omlaag.
- China claimt een AI-model te hebben dat nog weer goedkoper werkt dan DeepSeek. Het model kan al werken met slechts acht Nvidia H20-chips. De reden dat het zo goedkoop kan werken, is volgens de ontwikkelaars het feit dat het taken opdeelt in kleinere taken.
- Paris Hilton verkocht haar LA-mansion voor maar liefst 63 miljoen dollar. Een goede opsteker voor de lokale huizenmarkt daar, want de laatste maanden was het komkommertijd voor de luxe huizen in LA.
- Hoe beleggen de rijken in goud? Een aardig artikel op CNBC… Ik ben ineens blijkbaar ook zo’n rijke… Het is immers ook de methode die ik gebruik middels deze aanbieder.