Beleggers Nieuws Laatste Nieuws

Marktbeeld 19 feb 2024

  • Morgenmiddag ga ik om 12:30 uur het aandeel Lyft in het lunchwebinar bespreken. Klik hier om je er (gratis) voor aan te melden.
  • Het einde lijkt gekomen voor Nedcar in Born. Afgelopen vrijdag liep de laatste auto van de band af. Ooit produceerde de fabriek 200.000 auto’s per jaar.
  • In een Indiase stad waren vorige week letterlijk tornado’s van muggen te zien.
  • 25 maart zal de eerste van vier rechtszaken tegen Trump echt van start gaan. Het zal onderhand eens tijd worden. Het betreft hier de zaak waarbij hij zwijggeld liet betalen aan een pornoster met wie hij blijkbaar stoute dingen gedaan had en waarover hij wilde dat ze er verder over zou zwijgen. Zijn toenmalige advocaat ging er de gevangenis voor in. Hoe gaat Trump zich hier onderuit wurmen?
  • Vandaag zijn de beurzen in de VS gesloten.
  • De prijs voor gas is minder dan 25 euro per megawattuur aan gas. Dat is net zo goedkoop als in de zomer. De reden is de milde winter. Er is veel gas en relatief weinig vraag.
  • Nike gaat 2% van haar personeel ontslaan omdat de omzet tegenvalt. Het betreft 1.600 banen.
  • Lufthansa gaat te maken krijgen met een grote staking.
  • In Polen hebben protesterende boeren de grenzen met Oekraïne voor alle verkeer gesloten. Rusland weet hier met succes haar agenten in te zetten. Polen mag dan wel een groot leger hebben en op papier zeer tegen Rusland zijn, maar de pro Russische krachten in het land zijn machtig.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichten velden zijn gemarkeerd met *