Home Beleggers NieuwsMarktbeeld 18 okt 2024

Marktbeeld 18 okt 2024

by Tom Lassing
  • De video die ik samen met mijn jongste dochter gemaakt heb staat online! Je kan deze hier zien.
  • Gisteren vergeten de link naar het besparen op KPN en Ziggo aanklikbaar te maken. Stomme fout van me. Bij deze. Als je een verlopen contract hebt, dan is er grote korting mogelijk. Op basis van No Cure, No Pay kan deze onderneming je flink wat geld besparen. Klik hier
  • Vraagje aan accounthouders NEO Finance. Voor de presentatie zouden we graag een screenshot van je totalen op de Investeringsportefeuille willen ontvangen. Je naam hoeft niet zichtbaar te zijn. Het gaat om de eerlijke totalen.
    Mail het plaatje even naar mark@neofinance.com
  • Netflix wist gisteren weer met meevallende cijfers te komen. De koers steeg nabeurs 5%. Dat terwijl het tijdens beursuren 2% was gedaald. Het bedrijf is ondertussen al bijna 300 miljard dollar waard.
  • Bij Amazon wordt je gevraagd ontslag te nemen als je niet op kantoor wilt komen werken.
  • Gisteren een nieuw record voor de Dow Jones index. Nvidia wist gisteren de ASML blues van zich af te schudden. Het aandeel steeg tijdens beursuren 0,89% en nabeurs een extra 0,34%.
  • Zestigduizend Amerikanen zagen hun studieschuld weggestreept worden. Een goede zaak, maar wel sneu voor iedereen die deze schuld uit zichzelf al ingelost had. Ondertussen zagen een miljoen Amerikanen de schuld geschrapt worden.
  • De ECB heeft de rente verlaagd naar 3,25% (was 3,5%). De bedoeling daarmee is om investeringen te stimuleren en consumenten geld te laten uitgeven in plaats van oppotten.
  • Ambtenaren gaan meer pensioen krijgen. Zorgpersoneel heeft dat geluk niet. De pensioenfondsen maken de komende tijd bekend hoe de vlag er bij staat.
  • Europa breed is de inflatie op 1,7% uitgekomen. Daarmee is het inflatiespook toch weer in de fles gebracht. Zo rond de 2% inflatie is het streven. Het is vooral te danken aan dalende energieprijzen. Dat maakt het verhaal ook kwetsbaar, want zoals ik al vaker met Ronald de Zoete besproken heb, de energieprijzen gaan komende maanden weer omhoog.
  • Gisteren een video gemaakt over de koersbeweging van bitcoin. Kijk hier
  • Nieuw koersrecord voor de prijs van goud!
  • Vanmiddag om 12:30 uur weer een live lunchwebinar klik hier

You may also like

Leave a Comment