253
- Goldman Sachs heeft de hoop officieel opgegeven dat Trump een goede en positieve beursperiode zou creëren. Daar zat deze grote bank dus volkomen mis mee. Was dat écht6 niet te voorzien?
- De site goudaandelen.com had een verlopen certificaat. Moest ik dus laten aanpassen, want kan ik zelf niet. Het is geregeld. je kan nu https://www.goudaandelen.com weer bezoeken. Het goudaandelenrapport bestellen kan ook rechtstreeks hier
- De hypotheekrente is vorige week in Nederland flink gestegen. Een 10 jaar hypotheek komt nu uit op een rente van 3,77%. Wil je 20 jaar vast, dan zit je op 4,07% rente.
- Proef met slim laden van de EV is succesvol. Als we auto’s op rustiger momenten opladen, dan zal dat het stroomnet aanzienlijk ontlasten. De helft van de laadpiek kan naar een gunstiger tijd verplaatst worden.
- Hoeveel overwerk vergoeding zouden de astronauten krijgen die in plaats van negen dagen nu negen maanden in de ruimte zijn geweest?
- Warren Buffett heeft flinke belangen genomen in vijf Japanse handelshuizen. Na het bekend worden van de aankopen stegen deze aandelen aanzienlijk. Buffett heeft zijn winst daarmee weer binnen.
- Alphabet is van plan Wiz over te nemen voor een aankoopbedrag van 30 miljard dollar. Wiz heeft een naam opgebouwd in de beveiliging van internet en helpt bedrijven tegen bedreigingen op hun sociale media platforms. Een jaar geleden wees het bedrijf een bod van 23 miljard nog af. In mei 2024 werd het bedrag nog geschat op een waarde van 12 miljard. Er zit dus een enorme premie in de koers.
- De goudkoers flink boven de $3000 per ounce.
- Hier een korte video over het olie en gas rapport!
- Gisteren gesproken met Ronald de Zoete. We hadden het onder meer over de hoge gasprijs. Kijk de video hier.