144
- Morgen ga ik weer in een webinar een aandeel bespreken. Het webinar zal om 13:30 uur plaatsvinden. Je kan je hier opgeven
- Afgelopen nacht weer aanvallen over en weer tussen de VS en Iran. De oorlog is weer hot en olieprijzen lopen weer op. WTI kost nu 91 dollar en Brent 94.
- De goudprijs is weer lager en begint in de buurt van de 4000 dollar per troy ounce te komen. Waarom de daling? Mogelijk omdat beleggers geld reserveren voor de komende AI IPO’s. Een andere reden kan eventueel zijn dat ze andere posities moeten afdekken nu de daling zo doorzet.
- Gaat het WK voetbal een succes worden? Zelfs Rusland was gastvrijer dan de VS. Zegt veel over de huidige VS. De FIFA-baas is vreselijk populair, wil de FIFA ons doen geloven. Hij is net zoals Trump in feite een gelegaliseerde maffiabaas. Commercieel gezien lijkt het WK een ramp te worden. Dat zou het volledig verdienen.
- Het aantal buitenlandse studenten in Nederland is afgenomen. Nederland wordt minder interessant, zou je dan denken, maar ik mis in het stuk van Femke de Wit een overzicht van hoe dat gesteld is in andere landen. Is het niet een wereldwijde trend dat ‘buitenland’ enger gevonden wordt? Overal neemt de weerzin tegen ‘buitenlanders’ toe. Daar is Nederland niet de enige in.
- Uraniumaandelen fors in de uitverkoop. Voor beleggers met een lange-termijnvisie is hier een fantastische kans aanwezig. Ik ga niet zeggen dat dit de bodem is, maar heel wat aandelen staan fors lager en bieden nu een prachtige kans om tegen een fantastische prijs zeer kansrijke posities te kopen. Ik heb gisteren daarom weer wat aandelen in die hoek opgepakt.