Ik kreeg een leuke reactie binnen op één van de artikelen van vorige week:
“Ik vroeg recentelijk aan SuperMario (Draghi) om een lening van 10.000.000 euro te krijgen tegen hetzelfde tarief als hij aan zijn vriendjes geeft (0.25%). Zo kan ik, net als zijn vriendjes dat doen, dat bedrag dan in gezonde bedrijven investeren. Ik dacht aan hoog rendement dividend aandelen of hoog rendement bedrijfsobligaties. Die leveren me dan een 5% dividend rendement. De netto winst voor belastingen is dan 4.75% op deze 10.000.000 euro. Hier kan ik van leven, zodat ik niet meer moet zoeken naar nieuwe opdrachten bij nieuwe klanten. Ik draag dan ook bij aan minder files en draag bij aan minder milieuvervuiling omdat ik thuis kan blijven. Tevens kan ik dan meer consumeren, hetgeen een prachtige steun aan de economie is.
Met een miljoen of drie euro per jaar aan dividenden zal ook mijn uitgavenpatroon heel anders worden, dus mijn bijdrage aan de economie enorm.
Hij vroeg me om mijn bankmaffia club lidmaatschapskaart te tonen. Achteraf stom maar in plaats dat ik aangaf dat ik die vergeten was mee te nemen, heb ik aangegeven dat ik deze nog niet had.
Stom genoeg gaf ik daarna ook nog aan dat ik deze niet had omdat ik tot op heden een gewone eerlijke burger was, die met gewoon werken wat centjes had proberen te verdienen.
Hij liep me pardoes uit zijn extreem luxe kantoor verwijderen, en ik werd door zijn bodyguards prompt op straat gesmeten. Met dat soort plebs en flutleninkjes wil ik niets te maken hebben hoorde ik hem nog net naroepen. Dat soort armzalige vrienden heb ik niets aan!”