Home Beleggers NieuwsIs het feest over voor Nvidia?

Is het feest over voor Nvidia?

by Tom Lassing
Feest over voor Nvidia

Als we naar Softbank en naar een beroemde aandelenshorter kijken, dan is het antwoord ja.

Ook de toenemende concurrentie vanuit China doet toch wel het idee postvatten dat het niet veel mooier voor Nvidia kan gaan worden.

De honeymoonperiode is voorbij. Vanaf nu zullen concurrenten steeds verder oprukken en de hegemonie van Nvidia aanvechten, net zoals dat eerder gebeurde met IBM, Microsoft, Google en Apple, en nu is Nvidia de volgende in de rij.

Dat is niet opmerkelijk. Het zou pas opmerkelijk zijn als het anders zou zijn.

Ik heb in dat rijtje Tesla nog niet eens genoemd en ook Nokia en Kodak niet. Dat waren ook partijen die een enorme positie in hun markt hadden en dan uiteindelijk toch beetje bij beetje gingen inleveren.

Het bedrijf Nvidia, dat gaat nog jaren goed, maar ik verwacht dat de beurskoers van Nvidia nu wel eens begonnen kan zijn aan een gestage daling die het bedrijf weer flink minder waard gaat laten worden.

You may also like

Leave a Comment