Laatste Nieuws

Schrijvers en analisten Gezocht

Voor Beursbox en enkele andere services zijn we op zoek naar Financiële schrijvers en fundamentele en technische analisten die wekelijks/dagelijks content willen en kunnen leveren. Daarbij kan gedacht worden aan artikelen, aandelen/index analyses, maar ook het eventueel het zelfstandig voeren van commerciële services als blijkt dat de analyses een structureel rendement opleveren.
Bent u toe aan een nieuwe uitdaging en durft u het aan om uw naam onder uw artikelen en analyses te zetten?
Er is geen (vaste) vergoeding voor de content. Toch kunt u er (op termijn) mogelijk wel op verdienen. Dat eventuele verdien model leg ik interessante partijen graag persoonlijk uit.
Heeft u interesse en denkt u dat u uit het juiste hout gesneden bent? Schrijft u een mailtje met uw motivering naar tom @ lassing.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichten velden zijn gemarkeerd met *