Home Beleggers NieuwsHoeveel opties schrijf ik per maand?

Hoeveel opties schrijf ik per maand?

by Tom Lassing
Opties schrijven is een lucratieve zaak

Die vraag kreeg ik. Ik had op dat moment echt geen idee. Het is ook niet iedere maand gelijk. Als er een flinke beweging is geweest zoals nu, dan schrijf ik meer, want dan is de premie die ik krijg hoger.

Op dit moment heb ik in aantallen 52 callopties geschreven. Daarmee is nu nog altijd een bedrag van 5.700 dollar gemoeid. Zou ik dus nu alles terug willen kopen, dan moet ik dat bedrag neertellen. Dat bedrag was oorspronkelijk hoger, want van de meeste opties is al een behoorlijk stuk van de premie af.

Letterlijk dus duizenden dollars per maand die ik momenteel bij kan schrijven aan premie.

Ik schrijf de callopties altijd ‘out of the money’, dus met een uitoefenprijs boven de koers van het aandeel op dat moment. Zouden dus de onderliggende aandelen opgevraagd worden, dan maak ik ook een winst ten opzichte van het moment dat ik de opties schreef.

Naar de optiecursus

You may also like

Leave a Comment