Home Beleggers NieuwsDe EU houdt de rug recht

De EU houdt de rug recht

by Tom Lassing
EU houdt de VS aan het gesloten contract

Althans, dat zeggen ze nu. De EU heeft afgelopen jaar een heel zwak akkoord met de VS gesloten, waarbij de EU diep boog en de VS geen millimeter toegaf. Trump wil nu de hele wereld een 15% importtarief gaan opleggen, omdat hij boos is op de opperrechters. De EU zegt nu dat Trump het gesloten akkoord aan het houden is Let wel, Trump heeft alleen maar een bericht op social media geplaatst. Is dat hoe wetgeving tegenwoordig in de VS werkt?

Trump brult weer eens wat en de wereld is weer in rep en roer.

Diep triest dat die man nog altijd kan doen wat hij doet. In een functionele democratie zou hij allang afgezet zijn. Het geeft goed aan hoe zwak de VS er nu voorstaat. Het begint daar op een failed state te lijken.

Als nu ook de economie nog volkomen instort, is de ramp compleet. Zo ver is het nog niet, maar erg goed ziet het er niet uit in de VS.

Het enige lichtpuntje is de investering in AI. Als die geen winst gaat opleveren, dan heeft de VS een serieus probleem.

You may also like

Leave a Comment