Home Beleggers Nieuws962 antwoorden, en één ding dat ik niet zag aankomen

962 antwoorden, en één ding dat ik niet zag aankomen

by Tom Lassing
Enquete veel ingevuld

Dank. Er kwamen tot vanochtend al 962 antwoorden op de zeven vragen die ik stelde binnen. Dat is 8,4% van
de lijst. Voor een enquête is dat veel. Ik had op een paar honderd gerekend.

Dit is een tussenstand. De herinnering gaat er nog uit, dus de cijfers schuiven nog op. Toch staat er nu al iets in de antwoorden dat ik niet verwachtte.

Wat ik wel verwachtte: 69% zoekt een product dat ik noem zelf op internet op. 54% loopt tegen de fiscale kant aan. En de helft van jullie houdt posities bij in een spreadsheet, in het hoofd, of helemaal niet.

Wat ik niet verwachtte: maar 2% mailt mij als er een vraag is. Toch schreef 43% van de invullers uit zichzelf een heel antwoord in het vrije veld. 414 mensen, sommigen een halve pagina. Er is dus geen gebrek aan wat te zeggen. Er zat een drempel tussen, en die drempel was mijn mailadres.

En dit vond ik het mooiste. De aanvulling waar het vaakst om gevraagd wordt, is geen koopadvies. Het is terugkijken. Wat er terechtkwam van wat ik eerder schreef, ook waar het misging. Eén lezer zei het zo: “uitpluizen waar je het mis had en dat delen, dat verhoogt je geloofwaardigheid.”

Daar ben ik het mee eens. Dus dat ga ik doen. De komende vier weken pak ik per dag één onderwerp uit jullie antwoorden op. Maandag begin ik met het terugkijken.

Nog niet ingevuld? Dat kan nog. En dank, aan iedereen die de tijd nam.

You may also like

Leave a Comment