vrijdag, 25 mei 2012

Hoe kunt u rijk worden?

Les 1, door niet arm te worden! Dit houdt in dat u bij uw beleggingen geen domme dingen moet doen en vooral ook niet te gaan gokken op de beurs. Het houdt ook in dat u rekening houdt met belangrijke actualiteiten die we nu in de wereld zien. Belangrijk zijn bijvoorbeeld het gegeven dat er enorme hoeveelheden dollars en euro's bijgedrukt worden. De kans op hyperinflatie, die als gevolg daarvan kan ontstaan, is in tientallen jaren niet zo groot geweest.
Als uw vermogen voornamelijk bestaat uit geld dat u in euro's op een spaarrekening hebt staan, dan bent u extreem kwetsbaar voor hyperinflatie.
Als u meer schulden dan bezittingen heeft, bent u enorm kwetsbaar. Zodra u de rente en/of aflossing niet meer kan betalen, is de bank eigenaar van alles wat als onderpand voor de leningen dient.
Het zijn maar enkele zaken die u kunnen helpen een volgende crisis goed door te komen. Die volgende crisis is geen ontkomen aan, het is slechts de vraag wanneer deze zal toeslaan.
U heeft nu nog tijd om u te wapenen. Doe dat dan ook!
Ik schreef er een E-boek over. U leest er hier meer over: http://www.beursaccent.nl/dewereldvolgenstom.html