donderdag, 24 mei 2012

Eerste steden in Amerika failliet

Het plaatsje Maywood in Californië heeft een unieke oplossing voor haar budgetproblemen gevonden. Het heeft namelijk alle politie agenten en gemeentelijke ambtenaren ontslagen.
Kunt u het zich voorstellen? Nu is het zo dat in Amerika iedereen een vuurwapen mag hebben, dus huis en haard beschermen kan je ook zelf, maar het verkrijgen van een paspoort wordt nu vrij lastig daar in Maywood. Hoe ze nu gemeentelijke belastingen willen heffen is me ook een raadsel. Misschien dat ze het privatiseren?
Ook het aanleggen en onderhouden van wegen en riolering zal na verloop van tijd een probleem worden.
Ik kan me zo indenken dat het wonen in een dergelijke failliete gemeente geen pretje gaat worden.
Je moet belastingen blijven betalen, maar die belasting gaat rechtstreeks naar de banken. Dat is namelijk niet meer dan de rente op de bestaande schulden aflossen.
Robert Prechter voorspelde deze gang van zaken ruim voordat het werkelijkheid werd.
Lees verder: http://forum.beursbox.nl/2010/07/09/eerst-kleine-steden-in-de-problemen/