vrijdag, 25 mei 2012

1 gram goud

Heel wat consumenten zouden zich kapot schrikken als ze zich realiseren tegen welke enorme koersen ze baar goud aan het kopen zijn. Zo kwam ik een aanbieding tegen van 5 gram goud voor 395 euro. Dat is dus maar liefst 79 euro per gram... Op de beurs van Londen gaat goud momenteel voor ongeveer 30,5 euro per gram!
Een premie van ruim meer dan 100% en dan nog durft de aanbieder te spreken over 'voorrang optie' en 'persoongebonden korting'.
Het is dus pertinent niet alleen KB Gold dat schaamteloos wil profiteren van de huidige aandacht voor goud.
Vraag u af of u wel fysiek goud thuis moet hebben en waarom u dat goud dan niet 'gewoon' in munten zou willen hebben. De gouden tientjes gaan vaak vrijwel zonder noemenswaardige premie. Zelfs gouden tientjes die al meer dan 130 jaar oud zijn. Hun ouderdom zit niet eens in de koers verwerkt. Dat komt omdat er simpelweg geen zeldzaamheidswaarde in die munten zit. Ze zijn echter wel gewild en worden door iedere kenner erkend als gouden munten die hun goud waarde echt waard zijn.
Mijn voorkeur heeft www.goudrekening.biz.